OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детски автомобил на акумулатор - Ferrari blue

Неверојатно уникатен и забавен детски автомобил на акумулатор Ferrari blue

2 мотори x 35W
2 брзини + рикверц
Опција за меко тргнување и забрзување
Предни и задни ЛЕД светла
Оригинална шал табла
Реалистичен звук на мотор  
Свирче и музика преку копчињата на воланот
USB, MINI SD and MP3 влез
Подесување на јачината на музиката
Дигитален дисплеј
2 реалистични врати
Ергономско седиште
Гуми од EVA пена
Безбедносен појас
Брзина од 3 до 6 km/h
Се управува преку педалото и воланот или преку далечински управувач
2.4 GHz далечински управувач за регулирање на правец и брзина
Носивост до 40 кг
Димензии: 98cm х 53cm х 32см6,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Детски автомобил на акумулатор - Ferrari blue

  6,990 ден