OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-64%

Детска играчка - Sofia the First + Unicorn

Ви го представуваме малото девојче Софиа која преку ноќ станува принцеза со венчавката на нејзината мајка за кралот. Софиа е принцеза која има авантуристички дух.  Sofia the First е играчка со звучни... Прочитај повеќе

550 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра YG1801-3Нема инфорамции

Ви го представуваме малото девојче Софиа која преку ноќ станува принцеза со венчавката на нејзината мајка за кралот. Софиа е принцеза која има авантуристички дух.

 Sofia the First е играчка со звучни ефекти. Со допирање на копче таа почнува да пее. Прекрасен избор за Вашата мала принцеза.

 Изработена е од нетоксичен материјал.

Димензии на Софиа: 28 см
Димензии на еднорог: 15 см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Sofia the First + Unicorn

550 ден 199 ден