OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-64%

Детска играчка - Nerf N-Strike Elite Firestrike

Новата Nerf N-Strike Elite Firestrike со ласер е сон за секое дете. Nerf N-Strike Elite Firestrike пиштолите се неверојатно популарни ширум светот и сите имаат слушнато за нив. Извнреден дизајн на овој пиштол... Прочитај повеќе

1,100 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра nerffirestrikeНема инфорамции

Новата Nerf N-Strike Elite Firestrike со ласер е сон за секое дете. Nerf N-Strike Elite Firestrike пиштолите се неверојатно популарни ширум светот и сите имаат слушнато за нив.

Извнреден дизајн на овој пиштол е модерен, а исфрлањето на стрелите со само едно повлекување е крајно забавно!!!

Меките стрели исфрлени од Nerf N-Strike Elite Firestrike играчка летат дури до 27 метри, а има и ласер за прецизно погoдување на метата.

Новата Nerf N-Strike Elite Firestrike играчка е опремена со светлосен зрак со кој ќе може да нишанете во услови на слаба осветлeност и да ја остварите Вашата мисија.

Победете ги Вашите непријатели со оваа специјално оружје наречено Nerf N-Strike Elite Firestrike .

Активирајте го светлосниот нишан и нишанете да ја погодите саканата мета на оддалеченост дури до 27 метри.

Пиштолот има опција за исфрлање на 6 те стрели многу бргу една по друга.

Со Nerf N-Strike Elite Firestrike добивате 6 стрели.

Пиштолот Nerf N-Strike Elite Firestrike работи на 2АА батерии  ( батериите не се вклучени во понудата)

Боите на производот можат да бидат различни од тие на сликите,по случаен избор

Изработен е од висококвалитетна нетоксична издржлива пластика.

Димензии: 35cm * 18 cm * 7.5 cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Nerf N-Strike Elite Firestrike

1,100 ден 399 ден