OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детска играчка - Nerf N-Strike Elite Firestrike

Новата Nerf N-Strike Elite Firestrike со ласер е сон за секое дете. Nerf N-Strike Elite Firestrike пиштолите се неверојатно популарни ширум светот и сите имаат слушнато за нив.

Извнреден дизајн на овој пиштол е модерен, а исфрлањето на стрелите со само едно повлекување е крајно забавно!!!

Меките стрели исфрлени од Nerf N-Strike Elite Firestrike играчка летат дури до 27 метри, а има и ласер за прецизно погoдување на метата.

Новата Nerf N-Strike Elite Firestrike играчка е опремена со светлосен зрак со кој ќе може да нишанете во услови на слаба осветлeност и да ја остварите Вашата мисија.

Победете ги Вашите непријатели со оваа специјално оружје наречено Nerf N-Strike Elite Firestrike .

Активирајте го светлосниот нишан и нишанете да ја погодите саканата мета на оддалеченост дури до 27 метри.

Пиштолот има опција за исфрлање на 6 те стрели многу бргу една по друга.

Со Nerf N-Strike Elite Firestrike добивате 6 стрели.

Пиштолот Nerf N-Strike Elite Firestrike работи на 2АА батерии  ( батериите не се вклучени во понудата)

Боите на производот можат да бидат различни од тие на сликите,по случаен избор

Изработен е од висококвалитетна нетоксична издржлива пластика.

Димензии: 35cm * 18 cm * 7.5 cm

499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Детска играчка - Nerf N-Strike Elite Firestrike

  499 ден