OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Четкa за чистење венецијански ролетни

Четкичката за чистење венецијански ролетни е брилијантна за сите видови ролетни, алуминиумски, дрвени, пластични и слично. Отстранува нечистотија и прашина од летвите на венецијанските ролетни со помош на повеќе четки. Четките привлекуваат честички од прашина за лесно чистење и одлични резултати.

Оваа четка има 7 валјаци со специјални микрофибер крпи, кои ја задржуваат прашината, не остават влакна и не прават гребнатини. Дизајниран според формата на раката, лесен за контрола на четката со блискиот контакт на сечилото на ролетната. Во споредба со крпа, ефикасноста на чистењето се зголемува за 200%.

Кога четките стануваат нечисти од едната страна, може да ги превртите и да чистите со другата страна. Кога целосно ќе се извалкаат, може да се извадат и измијат со детергент и топла вода. 

 

599 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Четкa за чистење венецијански ролетни

  599 ден 299 ден