OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Четка за расплетување крзно на домашни миленичиња

Електричната KnotOut четка ќе овозможи за миг да го расплеткате и најгустото крзно на Вашиот миленик. Четката е иновирана на начин каде долгите запци го масираат миленикот и го раздвојуваат крзното... Прочитај повеќе

599 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PM64Нема инфорамции
Електричната KnotOut четка ќе овозможи за миг да го расплеткате и најгустото крзно на Вашиот миленик. Четката е иновирана на начин каде долгите запци го масираат миленикот и го раздвојуваат крзното на поголеми сегменти, додека микро сечилата во внатрешноста на четката се пробиваат низ заплетканите делови.

Сечилата НЕ можат да дојдат во контакт со кожата на миленикот и истите не ја скратуваат должината на влакното.

Материјал: пластика + метал

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Четката е електрична и не е водоотпорна.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Четка за расплетување крзно на домашни миленичиња

599 ден 199 ден