OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Четка за расплетување крзно на домашни миленичиња

Електричната KnotOut четка ќе овозможи за миг да го расплеткате и најгустото крзно на Вашиот миленик. Четката е иновирана на начин каде долгите запци го масираат миленикот и го раздвојуваат крзното на поголеми сегменти, додека микро сечилата во внатрешноста на четката се пробиваат низ заплетканите делови.

Сечилата НЕ можат да дојдат во контакт со кожата на миленикот и истите не ја скратуваат должината на влакното.

Материјал: пластика + метал

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Четката е електрична и не е водоотпорна.

299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Четка за расплетување крзно на домашни миленичиња

  299 ден