OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Телескопска Четка за Прашина - 137см

Четка за прашина со телескопска рачка што се пушта и собира од 62 до 137cm.
Практична и ефикасна, изработена од метал, пластика и фибер влакна кои усешно ја собираат прашината и од тешко дофатните места.
Врвот од четката е флексибилен и може да се витка што е од голема предност кога саката да дофатите на места каде што аголот е тешко дофатлив.
Димензии: Должина: 62 – 137cm

350 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Телескопска Четка за Прашина - 137см

  350 ден