OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-40%

Четка за Отстранување Влакна

Четка за отстранување влакна. Доста практичен производ со кој лесно ќе ги отсранете влакната од алиштата, гарнитурата, фотелјата, тепихот и.т.н.

Влакната од домашните миленичиња никогаш не престануваат да се појавуваат низ домот, затоа оваа четка е вистинското решение.

Изработена од високо квалитетна ABS плластика и материјал кој безпрекорно лесно ги лепи влакната врз себе. Димензии: 21.5 x 5.5 cm

199 ден 120 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Четка за Отстранување Влакна

  199 ден 120 ден