OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Четка за Миење Нозе - Со Камен за Стругање

Силиконска четка за миење нозе, со камен за стругање.


Практична и лесна за употреба, се лепи на рамни и мазни површини и се користи со било какво средство за тело.
Се лапи со помош на селиконски пипки кои ствараат вакум и држат цврсто додека вие самите не ги одлепите.
Силиконските влакна одлично ја вршат својата задача, поминуваат низ секој дел од стапалото и успешно ги отстрануваат нечистотијата и бактериите.


Димензии: 26.5 x 12cm

480 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Четка за Миење Нозе - Со Камен за Стругање

  480 ден