OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

ТВ комода + ѕидни полици Black Line - Walnut, Black

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Димензии на Тв комода: 

Должина: 180 cm  

Висина: 48 cm

Длабочина: 30 cm  

Метални ногарки со висина 18 cm

Димензии на ѕидна полица: 

Ширина: 22 cm  

Длабочина: 21 cm  

Висина: 60 cm (2 парчиња)

Време на испорака: 10-15 дена

14,153 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  ТВ комода + ѕидни полици Black Line - Walnut, Black

  14,153 ден