OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Релаксатор - Infant to Toddler Rocker

Infant to Toddler Rocker е вистински избор за вашето бебе. Предниот додаток каде што се закачени играчките може да се вади, а седлото може да се подесува на повеќе нивоа што... Прочитај повеќе

2,990 ден 1,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Релаксатор - Infant to Toddler RockerНема инфорамции

Infant to Toddler Rocker е вистински избор за вашето бебе.

Предниот додаток каде што се закачени играчките може да се вади, а седлото може да се подесува на повеќе нивоа што значи дека уште повеќе го олеснува хранењето на вашето бебе.

Максимална издржлива тежина на овој релаксатор е 18 kg.

Релаксаторот има звучни ефекти, а музиката и мирните вибрации го смируваат бебето и му даваат мир.

Трите играчки кои се закачени на релаксаторот му го одзимаат вниманието на бебето и со тоа прават да му биде интересно во релаксаторот и да го задржат во местото.

Подлогата може да се вади и тоа го прави релаксаторот лесен за чистење и одржување.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Релаксатор - Infant to Toddler Rocker

2,990 ден 1,990 ден