OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-11%

Базен INTEX 26792 488x244x107 со метална конструкција,филтер пумпа,скали,покривка и подлога

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 26792 моделот е со метална конструкција, филтер пумпа, пумпа за помпање, подлога, скали и прекривка.  Потребно е околу 3 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие за да се прочисти водата од нечисотии. 

Должина: 488 см
Ширина: 244
Висина: 107 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !

36,990 ден 32,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Базен INTEX 26792 488x244x107 со метална конструкција,филтер пумпа,скали,покривка и подлога

  36,990 ден 32,990 ден