OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Штипка за отпадоци

 Иновативна и практична алатка.

Иделана за стари лица кои имаат потешкотии со наведнување, може да се користи за собирање на ѓубре, играчки, најразлични потреби во домот, градината и сл.

Должината е 1м но може да се собере и склопи во 45см.

Метална со пластична рачка.

599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Штипка за отпадоци

  599 ден