OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-54%

Алатка за сецкање јајца

Практична алатка за сечење јајца, изработена од цврста ABS пластика. Има два начини на сечење за добивање различни форми. Едноставно за користење, се става јајцето врз калапот и со горниот дел за сечење се претиска. За миг го сечете јајцето на неколку делови и веднаш можете да зачинувате, декорирате и.т.н.

149 ден 70 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Алатка за сецкање јајца

  149 ден 70 ден