OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Кујнска Алатка за Сечење Тесто - За Форма Триаголници

Кујнска алатка за сечење тесто, во форма на сукало. Изработена е од метал и високо квалитетна ABS пластика. Составена е од две рачки за држење на краевите (ракохвати), метална шипка на која е прицврстен ножот за сечење, и пластичен нож со калап за сечење триаголници. Оваа алатка е многу корисна за секој оној кој наоѓа задоволство во приготвување на различни видови пецива. Практична е и лесно се употребува, само со еден потег го сече тестото во правилни триаголни форми. Димензии: 40 x 7cm

250 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Кујнска Алатка за Сечење Тесто - За Форма Триаголници

  250 ден