OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Алатка лупење за пченка

Употребете ја алатката за чистење пченка и со само еден потег бидете чекор поблизу до омилената салата, супа или мешавина од зеленчук. Aлатката лесно и брзо ги делу зрната пченка. Исклучително... Прочитај повеќе

149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра alatkazalupenjepcenkaНема инфорамции

Употребете ја алатката за чистење пченка и со само еден потег бидете чекор поблизу до омилената салата, супа или мешавина од зеленчук.

Aлатката лесно и брзо ги делу зрната пченка.

Исклучително лесна за употреба, идеална за приготвување гарнир и задолжително за сите кои практикуваат здрава исхрана.

Изработена од квалитетна пластика во комбинација со нерѓосувачки челик.

Лесна за одржување и чистење.

Полесно, побрзо, почисто и побезбедно од традиционалното отстранување.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Алатка лупење за пченка

149 ден