OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Алатка за лупење

Мала и моќна кујнска алатка за лупење.  Изработена од висококвалитенни материјали: нерѓосувачки челик и цврста, нетоксична пластика.  Брзо и лесно може да излупите овошје и зеленчук без неред благодарение на просторот... Прочитај повеќе

199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра alatka-za-lupenjeНема инфорамции

Мала и моќна кујнска алатка за лупење.

 Изработена од висококвалитенни материјали: нерѓосувачки челик и цврста, нетоксична пластика.

 Брзо и лесно може да излупите овошје и зеленчук без неред благодарение на просторот за складирање кој го има алатката.

 

Многу лесна и едноставна за чистење.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Алатка за лупење

199 ден