OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-5%

Алатка за сецкање лук

Иновативна алатка за лесно и безбедно сецкање лук. Оваа алатка претставува стоп за ризиокот од сериозни повреди при сецкање на малите парчиња лук.


Многу лесно и едноставно за употреба, го ставате лукот врз ножевите го затварате капакот, притиската врз него и во резервоарот веќе го имате исецканиот лук.


Изработено од високо квалитетна ABS пластика со ножеви од не рѓосувачки челик.
Димензии: 7.5 х 6.5cm

199 ден 190 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Алатка за сецкање лук

  199 ден 190 ден