OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Алатка за Чистење Одвод (120СМ)

Ако ви се затне одводот не мора да викате мајстор туку само е потребно да го имате овој наш производ за лесно и брзо одзатнување на сифонот.
Имајќи го овој одзатнувач на сифонот ќе нема потреба да плаќате скапи средства за одзатнување и да трошите многу време за тоа. Одзатнувачот се состои од челична сајла со кошулица со вграден механизам со клешта за лесно решавање на проблемот.
Најголем проблем е косата за затнување на одводот.
Ако во вашиот одвод тешко протекува водата, многу лесно и брзо може да ви се запуши од косата и сапуницата кои се насобрале во цевката. Карактеристики и погодности: Инстантно го чисти одводот, Механизам со клешта, Нема потреба од мајстори или хемикалии, Заштедува пари, Изработена од челик, Лесно за употреба, чистење и складирање.
Димензии: Должина: 120 см

200 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Алатка за Чистење Одвод (120СМ)

  200 ден