OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Алатка - Нож за Зелка

Мултинаменска Алатка - Нож која може да јасе користи за овошје и зеленчук.
А посебно е погодно за зелка. Исклучително практична и лесна за користење изработена од нерѓосувачки челик и дрвена рачка.

80 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Алатка - Нож за Зелка

  80 ден