OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-58%

8 во 1 Кујнска алатка

Кујнска алатка со уникатен дизајн кој комбинира 8 различни кујнски алатки во едно, споени заедно во форма на шише вино.Пакетот е составен од: инка, мерник (300 мл.), цедилка, ренде за зачини, дробилка за... Прочитај повеќе

699 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8in1Нема инфорамции

Кујнска алатка со уникатен дизајн кој комбинира 8 различни кујнски алатки во едно, споени заедно во форма на шише вино.
Пакетот е составен од: инка, мерник (300 мл.), цедилка, ренде за зачини, дробилка за јајце, ренде, силиконски отварач на тегли и одвојувач на жолчка од белка.

Отсега нема да имате потреба да ги купувате овие кујнски алатки одделно!

Секоја кујнска алатка доаѓа во различна боја за лесно препознавање.


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

8 во 1 Кујнска алатка

699 ден 299 ден