OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-37%

Шприц за Црево - Со 7 Различни Начини на Прскање

Шприц за црево, алатка која ви е потребна доколку имате двор или градина.


Изработена е од високо квалитетна пластика и има 7 различни начини на прскање.
На предниот дел има подесувач преку кој се регулира начинот на прскање а се користи со притискање на рачката на задниот дел од алатката.


Едноставнио се монтира на цревото и многу лесно се користи, вистинско помагало за наводнување на цвеќињата и тревата во градината, за дворот и.т.н.


Димензии: 17 x 10cm

299 ден 190 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Шприц за Црево - Со 7 Различни Начини на Прскање

  299 ден 190 ден