OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-25%Продадено

Организери за Патување за во Куфер-Сет/6

Овој сет се состои од три организери со рачка и три несесери.Сите шест организери имаат патент за затварање.

Во нив може да ги ставите сите потребни работи што ви се потребни за едно кратко патување и вашиот куфер ќе биде секогаш подреден.

Во првата големина може да складирате кошули,маици,блузи,панталони и друго.

Во втората големина може да складирате гаќи,чорапи и друго.

Во третата големина може да складирате козметика,шампони,пена за бричење и друго.

Во првата големина несесерот може да ставите папучи или влачки.

Во втората големина несесерот може да ставите лекови и друго.

Во третата големина несесерот може да ставите четка и паста за заби.

Организерите се изработени од квалитетен шушкав материјал 100% NYLON OXFORD.

Достапни се во повеќе бои.

Димензии:

L. Организер со рачка 36х27х12 см.

M. Организер со рачка 30х22х12 см.

S. Организер со рачка 20х15х12 см.

L. Несесер 33х24 см.

M. Несесер 27х19 см.

S. Несесер 13х7см.

599 ден 450 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Color: розева

  • розева
  • сина
  • портокалова
  • зелена
  • сива
  • виолетова

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Color

розева, сина, портокалова, зелена, сива, виолетова

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата