OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-17%

Гумени ногарки за перална (сет од 4)

Вибрациите,тресењето и шетањето на машината за алишта ќе останат минато со новиот револуционерен производ кој ви го нудиме.
Изработени од висококвалитетна гума која покрај одличната амортизација ви гарантира издржливост и квалитет.


Цената е за сет од 4 парчиња.

боја: виолетова

299 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Гумени ногарки за перална (сет од 4)

  299 ден 249 ден