OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-28%

3Д ЛЕД Светилка на допир (1 парче без адаптер)

Новата 3Д Лед Светилка на допир е новата сензација кај секоја генерација, веруваме дека многу бргу ќе го освои и Вашето срце и веднаш ќе и го најдете идеалното место во Вашиот дом. Бидејќи тоа е еден од производите што можете буквално да го поставите на било кој дел во Вашиот дом, уникатниот дизајн и интересен стил на самата светилка дозволуваат да си поиграте со Вашата имагинација додека да и го најдете идеалното место.  Поставете ја во тоалет, во Вашата дневна соба, во спалната, на скалите, во дворот или пак на балконот, а за дизајнот и големината погрижете се сами.

 Дизајнирана е на начин што овозможува да си поиграте со деловите од светилката, да отстраните или да додадете повеќе светилки во зависност од тоа колку светлина ви е потребно. Ќе можете да креирате најразлични фигури и форми, што Ви овозможува да имате различна форма на светилка за секој дел од домот. Светилките се со вграден магнет и многу лесно се прикачуваат една за друга и исто толку лесно се разделуваат. Ќе можете да го вклучувате секое парче светилка само за себе, со лесен допир, а за да биде уште поинтересно и поубаво за око, можете да комбинирате и дел од светилката да биде светнат а другиот дел да биде исклучен.

Изработена е од високо квалитетни материјали и нуди голема издржливост и долготрајност. Лесна е за одржување, ќе можете да ја чистите со влажна обична или микрофибер крпа.

Секое парче светилка овозможува светлина во повеќе бои, што значи дека можете да ги комбинирате боите најразлично, како и да посакате.

Лед светилката се поставува на ѕидот и работи со помош на адаптер. Најдете ја идеалната висина на ѕидот и поставете ја така што ќе одговара за секој член од семејството.

Овој е еден од најсензационалните и најиновативните производи во денешно време, што значи дека е интересен и возбудлив за сите генерации. 

 

Цената се однесува на само едно парче кое оди без адаптер. За да можете да го користите потребно е да веќе го имате наместено целиот сет претходно и со тоа парче да си направите дополнување на формата.

 

439 ден 320 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  3Д ЛЕД Светилка на допир (1 парче без адаптер)

  439 ден 320 ден