OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%Продадено

Лед Столна Ламба месечина 3D (18см)

Прекрасна Лед столна ламба со дрвено постоље кое ќе се уклопи во секој стил на уредување и ќе ви даде посебен амбиент во вашиот простор.
Ламбата е составена од два дела: дрвено постоље и светлечко тело во форма на топка.
Ламбата работи на три кружни мали батерии кои што се вметнати во самата ламба. Димензии на целата ламба: 18х12см. Димензи на дрвеното постолје: 6см.
Димензии на светлечкото тело: 12см.

528 ден 349 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата