OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-29%

Кујнски сад 3 во 1

Мултинаменски сад, изработен од цврста и квалитетна пластика со ѕидови изработени од гума. Ѕидовите од садот се гумирани и се преклопуваат, а тоа овозможува садот да може да се трансформира од длабок сад во даска за сечење. На едно од ќошињата има отвор со затварач и служи за истекување на водата кога се користи како сад за миење. Практично и едноставно за употреба, може да се користи во домашни услови а може да се користи и во кампинг опрема. Лесно е, се собира и не зафаќа голем простор. Димензии: 39 х 29 х 2,5cm

350 ден 250 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Кујнски сад 3 во 1

  350 ден 250 ден