OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-27%

Душек за Вода - Со 2 Бови во Форма на Панделка

Душек за вода со 2 воздушни бови во форма на панделки. Изработено од гумени бови што се полнат со воздух и селиконска мрежа која ги спојува бовите.

Бовите се полнат со воздух и се распоредени како потпирачи за главата и нозете.

Вистинско уживање во топлите летни денови.

 

Димензии: 115 x 67cm

750 ден 550 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Color: Розева

  • Розева
  • Жолта
  • Сина
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Color

Розева, Жолта, Сина

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Душек за Вода - Со 2 Бови во Форма на Панделка

Розева
Розева
750 ден 550 ден