OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-16%

Душек за Вода - Со 2 Бови

Душек за вода со 2 воздушни бови во форма на цилиндри. Изработено од гумени бови што се полнат со воздух и селиконска мрежа која ги спојува бовите.

Бовите се полнат со воздух и се распоредени како потпирачи за главата и нозете.

Вистинско уживање во топлите летни денови.

 

Димензии: 100 x 70cm

650 ден 550 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Color: Сина

  • Сина
  • Розева
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Color

Сина, Розева

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Душек за Вода - Со 2 Бови

Сина
Сина
650 ден 550 ден