OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-13%

Ротирачка Сталажа(25,5см)

Со оваа ротирачка сталажа конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе ви се при рака.


Може да ја користите на работната маса во кујната,натказните,дури и во фрижидерот.
Освен во кујната може да ја корисите и во детската или во работната соба или во купатилото, за организација на предметите и реквизитите.


Сталажата е изработена од високо квалитетна АБС пластика, а механизмот за вртење има иноксни топчиња.


Димензии: Диаметар 25,5см

399 ден 350 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Ротирачка Сталажа(25,5см)

  399 ден 350 ден