OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-13%

Часовник со Термометар - Хигрометар со Сонда

Ултра практичен часовник комбиниран со мерач на температура, влажност и време со додатен сензор со кабел (надворешна сонда). Со овој прекрасен уред секогаш ќе имате увид на температурата и влажноста на воздухот.

Погоден е за сите простории, и може да го користите насекаде. Производот има и сонда за мерење на температурата со кабел, со помош на која ќе можете покрај внатрешната да ја следите и мерите и надворешната температура. Може да го закачете или да ви стои на полица или било која површина.

Одличен е и за кујната благодарение на часовникот со тајмер, одличен е и за спалната бидејќи има и аларм кој може да ве буди наутро, перфектен е за детксата соба или едноставно кажано совршен е за секоја просторија. Покрај мерењето на време, температура и влажност, во уредот има и календар. Може да го закачете или да ви стои на полица или било која површина.

Пред првото користење потребно е да ја одлепите ДЕМО налепницата, ставите батерија, сетирате времето и уредот е спремен за акција. Мерачот работи на 1 ААА батерија која доаѓа гратис со сетот. Димензии: 10х9,3х2,3 см

549 ден 480 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Часовник со Термометар - Хигрометар со Сонда

  549 ден 480 ден