OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

ТВ комода Estella, 100% борово дрво

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

100% борово дрво

Конструкција: 100% метал

Ширина: 150 cm  

Висина: 50 cm  

Длабочина: 41 cm

Време на испорака: 10-14 дена

19,068 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  ТВ комода Estella, 100% борово дрво

  19,068 ден