OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Стоечка закачалка

Исклучително практична и стабилна метална закачалка со три нозе.
Закачалката има три нивоа со по четири закачалки за закачување.
Доста е издржлива со што овозможува да се закачат повеќе работи без никаков проблем.
Закачалките се со идеална должина за да можат да се закачат повеќе работи на еден закачувач.
Со прекрасна црна боја, која ќе се вклопи со секој ентериер, а ќе ја користите повторно и повторно.
Димензии: Висина 175 см , Дијаметар 40 см

1,190 ден 790 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Color: црна

  • црна
  • бела
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Color

црна, бела

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Стоечка закачалка

црна
црна
1,190 ден 790 ден