OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-21%

Држач за Сапун - Во Форма на Лист

Држач за сапун со исцедување, во форма на лист. Изработено од цврста пластика, со држач на вакумско залепување. Можете да го местите и преместувате каде што ви одговара. Димензии: 12 х 11.5cm

99 ден 79 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Држач за Сапун - Во Форма на Лист

  99 ден 79 ден