OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-14%

Базен INTEX 26788 400x200x100 со метална конструкција,филтер пумпа

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 26788 моделот е со метална конструкција, филтер пумпа.  Потребно е околу 3 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие за да се прочисти водата од нечисотии. 

Должина: 400 см
Ширина: 200
Висина: 100 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !

29,990 ден 25,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Базен INTEX 26788 400x200x100 со метална конструкција,филтер пумпа

  29,990 ден 25,990 ден