OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Exponi 3252 K - Спортски рачен часовник

Карактеристики:

- LCD дисплеј со 6 показатели(час, минута, секунди, месец, ден и седмица)
- Аларм со опција за повторување
- 12/24 автоматски календар
- 1/100 хронограф
- Задно осветлување

За правилна употреба, прочитајте го упатсвото

1,099 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Exponi 3252 K - Спортски рачен часовник

  1,099 ден