OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-42%Продадено

Змеј - Бебешка бањарка

Вашето малечко ќе изгледа преслатко во оваа прекрасна, мека, симпатична бањарка Змејче. Изработена од 100% памук, моќно ја апсорбира водата по бањањето. Ова ја прави совршена за речиси секоја пригода, вклучувајќи... Прочитај повеќе

599 ден 349 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2386Нема инфорамции

Вашето малечко ќе изгледа преслатко во оваа прекрасна, мека, симпатична бањарка Змејче. Изработена од 100% памук, моќно ја апсорбира водата по бањањето. Ова ја прави совршена за речиси секоја пригода, вклучувајќи го бањањето дома, на одмор, на базен, море или езеро, и секоја друга прилика која повикува вашето бебе да остане суво и топло.

Материјал: 100% памук
Боја: Зелена
Одржување: Се пере во машина за алишта
Големина: 0 - 18 месеци

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата