OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-53%

Ѕидна декоративна полица

Ѕидните декоративни полици од секогаш биле совршено освежување на ентериерот во собата. Со самиот иновативен и специфичен дизајн даваат пријатно и функционално дополнување во сечиј дом и во секаков ентериер. Ви... Прочитај повеќе

1,890 ден 899 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра zidnapolicaНема инфорамции

Ѕидните декоративни полици од секогаш биле совршено освежување на ентериерот во собата. Со самиот иновативен и специфичен дизајн даваат пријатно и функционално дополнување во сечиј дом и во секаков ентериер. Ви ја претставуваме новата декоративна ѕидна полица што ќе се погрижи да придонесе во разубавување на целокупниот дизајн во собата.

Без разлика дали се работи за приватна куќа, стан, работна канцеларија, библиотека, кафуле, образовна институција, продавница или пак отворена тераса или градина, оваа декоративна полица совршено ќе се вклопи секаде. Со само неколку минути монтажа на Вашиот ѕид, ќе имате дополнително освежување и дополнување на ентериерот, а воедно и дополнителен простор за новите украси, фотографии или пак омилени книги и цвеќиња. Сталажата е изработена од високо квалитетни материјали што Ви овозможува долготрајност и квалитет. Самата сталажа се прицврстува на ѕидот со помош на прицврстувачи што ќе ги добиете во самиот пакет со сталажата, па така за само неколку минути ќе ја имате спремно сталажата за употреба.

Ваше е само да и го најдете идеалното место, за уживањето и задоволството во прекрасниот ентериер ќе се погрижиме ние.

За дополнително разубавување и уживање, наш совет е да додадете декоративни ароматизирани свеќи или ноќна светилка на самата сталажа, што ќе даде елегантен, романтичен ефект во самата соба.

Димензии на декоративната полица:   

- мали полици 19x19cm

-голема полица 47x19 cm

- димензија на една страна на фигура ромб 33cm 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ѕидна декоративна полица

1,890 ден 899 ден