OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Закачалка - Wonder Hanger

Дали имате проблем со недостаток на место во Вашиот плакар? Ви ја претставуваме закачалката Wonder Hanger. Има 5 слотови и издржува тежина до 1,5 кг. Слободно може да закачете кошули, панталони,... Прочитај повеќе

290 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Wonder HangerНема инфорамции

Дали имате проблем со недостаток на место во Вашиот плакар?

Ви ја претставуваме закачалката Wonder Hanger. Има 5 слотови и издржува тежина до 1,5 кг. Слободно може да закачете кошули, панталони, блузи, па дури и тешки зимски капути. Совршена е да ви ослободи и заштеди простор. Доколку немате многу место за закачување во вашите плакари, тогаш Wonder Hanger е решение за вас!


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата