OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-45%

Закачалка Nelly

Средете го нередот во домот предизвикан од многуте алишта, ташни, најразновидни аксесоари, чевли и слично.

Од сега, Ви ја претставуваме новата мултифункционална закачалка со две полици која ќе се погрижи Вашиот дом да изгледа средено, совршено и беспрекорно.

Закачалката е составена од три делови, на кои ќе можете да поставите најразлични работи.

 1. Дел со централна шипка за поставување поединечни закачалки со алишта.
 2. Дел со статични закачалки за прикачување чанти, чадори и најразлични аксесоари.
 3. Дел со две хоризонтални метални полици за чевли, кутии и сл.

Оваа мултифункционална и практична закачалка со својот уникатен дизајн, перфектно ќе се вклопи во секој дел од Вашиот дом.  Можете да ја поставите во дневната соба, ходникот, бањата, спалната соба или работната соба.

Изработена е од високо квалитетни материјали што нудат долготрајност и висок квалитет. Материјалот од кој е изработена закачалката е метал, што значи дека ќе немате никаков проблем со издржливоста на производот.

1,790 ден 999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Закачалка Nelly

  1,790 ден 999 ден