OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-41%

Homex - Телесна вага од бамбус

Уникатна телесна вага од бамбус со чист и едноставен дизајн, која совршено ќе одговара во Вашиот дом. Одличен избор за секој кој се грижи за своето здравје и сака да ја... Прочитај повеќе

999 ден 599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра homexНема инфорамции
Уникатна телесна вага од бамбус со чист и едноставен дизајн, која совршено ќе одговара во Вашиот дом. Одличен избор за секој кој се грижи за своето здравје и сака да ја регулира својата телесна тежина. Можете да ја поставите и на видливо место во Вашата бања или спална соба за дополнителен спа ефект. Кратки карактеристики: - Максимална тежина: 180 кг - Прецизност: 100 грама - Мерни единици: kg, lbs - Индикатор за ниско ниво на батериите (на дисплејот ќе се покажат буквите LO) - Индикатор за пречекорена максимална тежина (на дисплејот ќе се покажат буквите ОL) - Батерии: 2 х ААА батерии (вклучени во пакетот) - Teжина на пакетот: 1.5 kg - Димензии: 28 х 28 cm За најдобри резултати: Поставете ја вагата на рамна и цврста површина. Кога ја мерите Вашата телесна тежина поставувајте ја вагата секогаш на истото место, со цел да ги добиете најточните вредности. Искривениот и нерамен под може да влијае на точноста на мерењето. Одржувањето на вагата е лесно, само пребришете ја со мека и малку влажна крпа (без додатни средства за чистење. При чистењето не дозволувајте да навлезе вода во дисплејот. Доколку вагата не ја користите подолг временски период, извадете ги батериите.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Homex - Телесна вага од бамбус

999 ден 599 ден