OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-84%

Влошки од мемори пена - Memory insoles

Ставете крај на уморните стапала. Memory влошките се изработени од мемори пена и идеално се прилагодуваат на секаков вид на обувки и одговараат на секаков вид на стапала. Наменете се за... Прочитај повеќе

599 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Memory insolesНема инфорамции

Ставете крај на уморните стапала. Memory влошките се изработени од мемори пена и идеално се прилагодуваат на секаков вид на обувки и одговараат на секаков вид на стапала. Наменете се за жени и мажи, односно за сите кои страдаат од уморни стапала. Исто така обезбедуваат удобност во секојдневното движење. Пружат угодност додека пешачете. Покрај удобноста, Memory влошките Ви нудат и голема стабилност на стапалото и зглобот, како и превенција од лизгање на ногата во чевелот, го ублажуваат и притисокот од штиклата кај дамите и неудобниот ѓон на чевелот.

- Влошки од мемори пена
- Калап кој одговара на секој број
- Удобност
- Погоден за класични и спортски обувки
- На Вашата нога и овозможува да дише
- Ја намалува болката во нозете
- Го намалува заморот


 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Влошки од мемори пена - Memory insoles

599 ден 99 ден