OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-66%

Воден спреј како додаток за црево Water Zoom

Додаток за црево со кој ќе го зголемите притисокот на водата и ќе го добиете притисокот кој го постига компресор. Исчистете го Вашиот двор за само неколку минути. Пиштолот за притисок... Прочитај повеќе

2,199 ден 749 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK14Нема инфорамции

Додаток за црево со кој ќе го зголемите притисокот на водата и ќе го добиете притисокот кој го постига компресор. Исчистете го Вашиот двор за само неколку минути. Пиштолот за притисок  може да го користите за повеќе намени.  Пиштолот за притисок  може да го користите за миење на автомобил, двор, тераса, велосипед, мотор...

Пиштолот за притисок  може да се користи исто така и за перење на теписи и теписони, за миење на фасада, прозорци, ролетни.

Со поставување на пиштолот за притисок  на цревото добивате завиден притисок на водата.

Пиштолот за притисок  е многу едноставен за употреба, многу лесно се монтира и демонтира на цревото.

Кога ќе завршите со користење на Пиштолот за притисок  го вадите од цревото. Пиштолот за притисок  го вадите и може да го сместите било каде бидејќи не зафаќа многу простор. Зголемете го притисокот на водата, имајте притисок каков што посакувате  без притоа да купувате скапи компресори за зголемување на притисокот на водата. Со обично црево за вода и пиштолот за притисок  , дојдете до посакуваниот притисок на водата со кој ќе Ви биде полесно за чистење на било која површина. Изработен е од висококвалитетен материјал
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Воден спреј како додаток за црево Water Zoom

2,199 ден 749 ден