OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Велосипед VISITOR TRE281 AMS 28"/21" АЛУМИНИУМ CITY LIMITED

Велосипед VISITOR TRE281 AMS 28"/21" АЛУМИНИУМ CITY LIMITED
Седиште HUABEI ELEGANT црно

Рачки за волан HERRMANS црно сиви краци
Волан челик SF црн 31.8X640
Сет V-ALU без рачки кочници
Предно светло со 2 функции 5 LED FOXEYE
Педали PP со катадиоптери
Среден погон MTB црн 28/38/48Т
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB KMC Z-50 116L
Обрач  V3 28" CRNI 36 RUPA V3.28CR.
Предна глава JOYTECH ALU
Задна глава JOYTECH ALU CRNA
SP.28X1.75 (47-622) црна  REFL MITAS
Браник EUROFENDER PVC црна SPORT
Индекс на фаза жолт 13T-28T SHUN F.
Среден менувач SHIM.TOURNE RUPA ARDTY300D
Заден менувач SHIM.TOURNE RUPA ARDTY300D
Рачен менувач SHIM.CRNE ASTEF41LBL
Заден трепкач на браник CITY

24,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Велосипед VISITOR TRE281 AMS 28"/21" АЛУМИНИУМ CITY LIMITED

  24,999 ден