OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%Продадено

Висечка корпа за отпадоци

Сон на секоја домаќинка е домот да изгледа уредно и се да е на своето место.  Сметот и отпадоците коишто секојдневно се собираат, го нарушуваат изгледот на домот во тој аспект.... Прочитај повеќе

399 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра korpazaotpadociНема инфорамции

Сон на секоја домаќинка е домот да изгледа уредно и се да е на своето место.  Сметот и отпадоците коишто секојдневно се собираат, го нарушуваат изгледот на домот во тој аспект. Сепак тие треба да се складираат на соодветно место без притоа да создаваат непријатна глетка и мирис.

Со помош на висечката канта за отпадоци го имате идеалното решение ѓубрето да е складирано на потребното место а во исто време да е скриено и да изгледа модерно.

-Лесно се поставува на вратата од кујната или кабинетот без притоа да зафаќа голем простор.

- Монтирањето на истата е многу брзо и едноставно. Се што треба е да го најдете идеалното место и да ја закачете со помош на запците што ги има во самиот дизајн на кантата.

- Водоотпорна е и направена од високо квалитетна ABS пластика, што ја прави издржлива а во исто време и многу лесна за одржување.

- Има опција да се собере и да се продолжи во зависност од потребата.

- Може да се постави на внатрешната и надворешната страна од било која врата.

- Исто така е погодна за користење во автомобил. Мала е и не зафаќа воопшто простор.

Димензии: 20x15cm

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата