OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-17%

Viper Steel - Велосипед

Модел: Viper 24″ STEEL Рам: Steel Alloy (челична легура) Сет: Aluminum alloy (алуминиум) Предни кочници: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull Задни кочници: SHIMANO-Shimano Tourney Менувач: SHIMANO-ST-EF51 index front / 7-speed rear... Прочитај повеќе

11,999 ден 9,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 1231Нема инфорамции
Модел: Viper 24″ STEEL Рам: Steel Alloy (челична легура) Сет: Aluminum alloy (алуминиум) Предни кочници: SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull Задни кочници: SHIMANO-Shimano Tourney Менувач: SHIMANO-ST-EF51 index front / 7-speed rear Chain:1/2”x3/32” Запчаници: SHIMANO-ST-EF 51 Front / Rear Brakes:Disc / Disc Rims:Viper Rim Седиште: Viper Sadle Педали: FP-906,PP body,steel cage Категорија: Mountain / kids Брзини: 21 Големина на рам: M - 17 Боја: Црно / Зелена
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Viper Steel - Велосипед

11,999 ден 9,999 ден