OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

VINTERFEST Држач за свеќи

Код на производ:404.333.46 Карактеристики на производот:> Материјал: челик> Боја: сина, црвена, бела, црна*4 парчиња во кутијаДимензии на пакувањето:> Должина: 27 см> Ширина: 11 см> Висина: 7 смБруто тежина: 0,16 кг НАПОМЕНА:... Прочитај повеќе

310 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 404.333.46Нема инфорамции
Код на производ:404.333.46
Карактеристики на производот:
> Материјал: челик
> Боја: сина, црвена, бела, црна
*4 парчиња во кутија

Димензии на пакувањето:
> Должина: 27 см
> Ширина: 11 см
> Висина: 7 см
Бруто тежина: 0,16 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

VINTERFEST Држач за свеќи

310 ден