OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea VINTERFEST Божиќна ѕвезда

Код на производ:604.291.26 Димензии на производот:Дијаметар: 9 смВисина: 20 см НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. ... Прочитај повеќе

300 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 604.291.26Нема инфорамции
Код на производ:604.291.26
Димензии на производот:
Дијаметар: 9 см
Висина: 20 см

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea VINTERFEST Божиќна ѕвезда

300 ден