OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Vesken Аголна полица

 Карактеристики на производот:> Материјал: пластика> Боја: бела Димензии на производот: > Ширина: 33 см> Длабочина: 33 см> Висина: 71 см Димензии на пакужавето:> Должина: 34 см> Широчина: 34 см> Височина: 14 смБруто тежина:... Прочитај повеќе

840 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 704.710.92Нема инфорамции
 Карактеристики на производот:
> Материјал: пластика
> Боја: бела 

Димензии на производот:
> Ширина: 33 см
> Длабочина: 33 см
> Висина: 71 см 

Димензии на пакужавето:
> Должина: 34 см
> Широчина: 34 см
> Височина: 14 см
Бруто тежина: 1.16 кг 

Шифра: 704.710.92

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Vesken Аголна полица

840 ден