OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-17%

3 за 499 ден - Вертикална закачалка за на врата

Супер ПОНУДА 3 закачалки за само 499 денари со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до адреса низ цела Македонија!

Практична и функционална закачалка за на врата.

Изработена од висококвалитетни, издржливи материјали.

Може да ја поставите во купатило, спална или пак на вратата од внатрешната страна на работната маса во кујна за заштеда и организирање на просторот.

597 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  3 за 499 ден - Вертикална закачалка за на врата

  597 ден 499 ден