OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-70%

Вертикална сушара за алишта

Доколку имате проблем со просторот за сушење на алишта ова би било идеално решение за Вас. Ви ја претставуваме Вертикалната сушара за алишта. Сушарата има три нивоа, од кои едното ниво... Прочитај повеќе

2,599 ден 799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра verstileНема инфорамции

Доколку имате проблем со просторот за сушење на алишта ова би било идеално решение за Вас.

Ви ја претставуваме Вертикалната сушара за алишта.

Сушарата има три нивоа, од кои едното ниво е со вградени штипки за закачување на алишта. Останатаите две нивоа имаат ротирачки краци.

Сушарата по висина се прилагодува според потребите.

Кога не ја користите, склопена зафаќа многу малку простор, едноставно може да ја чувате позади врата.

Сушарата е изработена од нераѓосувачки челик и висококвлаитетна пластика.

Одлично за мали простории погодна е да ја користите надвор и во домот.

Лесно се склопува и расклопува.

Висината на сушарата е 170 цм.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Вертикална сушара за алишта

2,599 ден 799 ден